Kdo jsme

Projekční kancelář DUSPRO-PROJEKCE A INŽENÝRINK působí od roku 1993 v oblasti projektování bytových staveb. Zabýváme se projekcí rodinných a bytových domů., občanské vybavenosti a územním plánováním. Zajišťujeme kompletní výkresovou dokumentaci, případně její části. Vytváříme fotorealistickou 3D vizualizaci bytových staveb. Ke každé zakázce přistupujeme individuelně, s ohledem na požadavky zákazníka-cílem naší práce je „ušít“ projekt na míru.

Součástí naší práce je inženýrská činnost. Zajišťujeme komplexní přípravu na územní a stavební řízení pro bytové, průmyslové i liniové stavby.

Projekční a inženýrská kancelář je vybavena moderní výpočetní technikou. Projekty jsou zpracovávány na vícemonitorovém pracovišti se softwarovým vybavením specializovaným na projekci pozemních staveb. Tiskové výstupy jsou plotrovány na velkoformátovém zařízení HP (formát A0) a tisk je realizován na laserové barevné tiskárně. Všechny počítače jsou propojeny ve firemní síti. Komunikace se zákazníkem je kromě osobního kontaktu také prostřednictvím elektronické pošty a to i v průběhu projekčních prací (formáty pdf, dwf, jpg, doc).


Projekce: Ing. Petr Dus
autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby
člen České komory autorizovaných inženýrů a techniků
ČKAIT 0600 713
Kancelář: Švendova 444/1
Hradec Králové
Telefon: +420 603 952 136
 
Inženýrink: Ing. Romana Dusová
komplexní inženýrská činnost
Kancelář: Nerudova 887/26
Hradec Králové
Telefon: +420 603 254 707
 
Spolupráce: Požární ochrana: Jitka Moravcová
Ing. Karel Brousil
Zdravotechnika: STUDIO Indel a.r.
Jiří Šindelář
Slaboproud: K-projekt
Milan Kovařík
Vytápění: KD-projekt
Ing Karel Dovrtěl
Rozpočty: ROZEX
Josef Rozsypal
Stavební firma: UNITIP, spol. s r.o.
alfadiz s.r.o.